28 Eylül 2023 Perşembe

Oytun Hotel

27 Ekim 2018 Oytun Hotel

Oytun Hotel, Çanakkale Merkez’de en iyi konumda hizmet veriyor. Tesis, geniş ve akıllı odalarda konforu, farklı yatak tipleri ile yeniden yorumluyor.

Oytun Hotel Çanakkale, yetmiş altı konaklama birimi 200 yatak ile konuklarına hizmet veriyor. Konaklama birimlerinde farklı uyku alışkanlıklarına farklı yatak tipleri, banyo, tuvalet, lcd televizyon, anti alerjenik klima sistemi, su jetli duş kolonları, ışık geçirmeyen perdeler ve balkon bulunmaktadır.

Oytun Hotel’in çatı katında bulunan Roof Restoranı’nda ızgaralar, soğuk mezeler, kızartmalar, alkollü ve alkolsüz içecekleri ile keyifli bir akşam yemeği sizi bekliyor olacak. Yine çatı katında bulunan Snack Bar’da kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

İyi bir kahvaltı anlayışı ile hazırlanan kahvaltı menüsü sizler için sunulmaktadır. Banyolarda, banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Adres

Troya Caddesi No: 142 Merkez/ Çanakkale

İletişim

0286 212 96 00

Paylaş:

Oytun Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri