28 Eylül 2023 Perşembe

Reis Inn Hotel Kazdağları

24 Eylül 2018 Reis Inn Hotel Kazdağları

Ormanın içerisinde doğa ile iç içe olmasının yanı sıra Kaz Dağları’nın oksijeni ile beslenen bir bölgede bulunan Reis Inn Hotel, doğanın sunmuş olduğu nimetlerden yararlanma fırsatı veriyor.

Yeşilyurt Köyü’nde konumlu Reis Inn Hotel, orman ve deniz manzaralı farklı türlerde yirmi beş konaklama biriminde dinlendirici bir ortam sağlıyor. Zevkle dizayn edilmiş odalarda genel oda gereçlerinin yanında çay kahve seti, banyo malzemeleri, bornoz, küvet, ayrı oturma alanı ve karşısında keyifle vakit geçireceğiniz şömine yer alıyor.

Tesiste konuklar; kafe ve bar, çamaşırhane, kütüphane, araba kiralama, otopark, toplantı salonu ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklardan yararlanabiliyor.

Konaklamanız sırasında dinlenebileceğiniz havuz alanı, sağlık merkezi, spor salonu, SPA yer alıyor. SPA alanında masaj ve bakım uygulamaları, Türk hamamı, buhar odası, konuklara hizmet veriyor.

Üç farklı restoranında yöresel lezzetlerinde olduğu zengin bir kahvaltı ve yemek servisi yapılıyor.

Adres
Yeşilyurt Köyü No:221 Küçükkuyu/ Ayvacik/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 752 51 50

Paylaş:

Reis Inn Hotel Kazdağları Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri