Rıhtım Motel

05 Haziran 2017 Rıhtım Motel

Motel Rıhtım, kendine özgü mimarisiyle, modern ve konforlu yeni konsepti ile kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkararak, günümüz gereksinimlerine göre, misafirlerine, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir konaklama hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Aile işletmesi olan Motel Rıhtım, 24 saat hizmet anlayışını benimseyen güler yüzlü personeliyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Zeytin yağı, tereyağı, sebzeler ve otlar motel sahiplerinin yetiştirdiği ağaçlardan toplanmakta ve üretilmektedir.
Motel restorantında günlük ege balıkları, et ve et çeşitleri, zeytin yağlı yemekler ile yöresel hamur işleri ve tatlı türleri sunulmaktadır.

Ayrica yerli-yabancı soğuk alkollü ve alkolsüz içkiler ile sıcak içeceklerde 7/24 sunulmaktadır.

Adres İletişim: Bektaş Köyü / Sivrice / Ayvacık Çanakkale
Tel: +90 286 723 40 25

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Paylaş:

Rıhtım Motel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri