04 Aralık 2023 Pazartesi

Salih Bey Konağı

29 Eylül 2018 Salih Bey Konağı

Salih Bey Konağı, Bozcaada’da merkezi bir konumda bulunmaktadır. Tesis, 2010 senesi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. En iyi şekilde restore edilmiş olan eski bir Rum evi olan tesis, üçer kişilik iki konaklama birimi ve çift kişilik bir konaklama birimine sahiptir. Tüm sene açık olan tesisin bütün odalarında şömine bulunmaktadır.

Tesisin tüm konaklama birimleri klimalı, televizyon ve mini bar ile donatılmıştır. Ayrıca banyo, ücretsiz banyo ürünleri tesis tarafından temin edilmiştir. Tesis genelinde ücretsiz kablosuz internet erişimi sunulmaktadır.

Salih Bey Konağı, Çanakkale yemekleri ve açık büfe kahvaltının yanı sıra kendileri tarafından yapılmış reçeller sunmaktadır. Tesis çevresinde restoran ve kafeler yer almaktadır.

Tesiste yirmi dört saat boyunca konuklar ile ilgilenen resepsiyon mevcuttur. Bahçe içinde oturma alanları bulunmaktadır. Tesis plaja yakın bir konumdadır ve bünyesinde otoparka sahiptir. Plajda şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır.

Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi No:16 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim
0545 861 49 10

Paylaş:

Salih Bey Konağı Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri