28 Eylül 2023 Perşembe

Troas Beach Hotel

30 Eylül 2018 Troas Beach Hotel

Tavaklı İskelesi’nde hizmet veren Troas Beach Hotel, açık bir yüzme havuzuna, deniz manzaralı bir bahçeye ve özel plaja sahiptir. Otelin tüm alanlarında kablosuz internet erişimi ücretsizdir.

Troas Beach Hotel’in tüm odaları deniz manzaralıdır. Konaklama birimlerinin her birinde; buzdolabı, eşya dolabı, klima ve televizyon bulunmaktadır. Konaklama birimlerinde bulunan özel banyolar; saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo ürünleri ve havlu ile donatılmıştır.

Troas Beach Hotel’in restoranında kahvaltı ve akşam yemekleri servis edilmektedir. Tesisin snack barında ve kafesinde atıştırmalıklar ve içecekler sunulmaktadır. Yirmi dört saat oda servisi imkanı sağlanmaktadır.

Troas Beach Hotel’in resepsiyonu yedi gün yirmi dört saat açık boyunca açıktır. Otel bünyesinde konuklara özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur.

Adres
Tavaklı İskelesi Geyikli/ Ezine/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 647 03 74

Paylaş:

Troas Beach Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ezine

Ezine

Çanakkale’ye bağlı olan Ezine, doğuda mitolojik efsanelere konu olan İda dağı bugünkü adıyla Kazdağı, batıda Ege denizi, güneyde Ayvacık, kuzeyde Çanakkale ile çevrilidir. Ezine ve...
Ezine Haberleri
Çanakkale İlçeleri