02 Aralık 2023 Cumartesi

Udi Otel Çanakkale

25 Eylül 2018 Udi Otel Çanakkale

Çanakkale’de merkezde hizmet veren Udi Otel’in konukları için özel otopark alanı bulunmaktadır. Tesis bünyesinde konferans salonu ve toplantı odası da bulundurmaktadır.

Udi Otel, on dört junior suite, dört standart ve bir adet de dört kişilik ekonomik 2+1 suite odası ile hizmet veriyor. Konaklama birimlerinde; telefon, mini bar, banyo, buklet banyo malzemeleri, duş, kablosuz internet erişimi, klima, televizyon, saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, tuvalet, çalışma masası gibi olanaklar bulunmakta.

Udi Otel’de ayrıca ücretsiz otopark, restoran, çamaşırhane, araba kiralama, faks hizmetleri, hava limanı ulaşım hizmeti gibi olanaklar yer almakta.

Udi Otel’in restoranında konuklar doğal ürünler ile hazırlanan kahvaltı servis edilmekte. Tesisin resepsiyonu yirmi dört saat boyunca hizmet vermektedir.

Adres
İsmetpaşa Mahallesi, Tuğçe Sokak No:1 Merkez/ Çanakkale

İletişim
0530 340 87 17

Paylaş:

Udi Otel Çanakkale Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri