30 Eylül 2023 Cumartesi

Varol Hotel

06 Temmuz 2017 Varol Hotel

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde merkezi konumda olan Varol Hotel 3 yıldıza sahiptir. Otel 4 Katlı olup, 27 odası ve 70 yatak kapasitesi bulunmaktadır ve ayrıca bunlardan iki odası suittir.

İster tatil için, ister gezi veya iş seyahati olsun Bayramiç’te uygun fiyatlı kalınabilecek otellerin başında gelmektedir.
Çanakkale İlinin güneyinde Edremit-Ayvacık-Çan-Yenice-Ezine İlçeleri ile sınırlıdır. İzmir-Çanakkale yoluna sadece 24km.dir.
Bayramiç bölgesinde, Kazdağı ve çevresi Truva Antik Kenti dahil tarihsel, kültürel, ekolojik ve toplumsal zengiliğimiz ile birlikte ortak mirasımızdır. Tedavi özellikli termal sular yönünden zengindir. Alabalık, sazan, turna ve yılan balığı bölgede mevcut balıklardır.
Günü birlik gezilere katılarak Bayramiç ve Kazdağlarının güzelliklerini keşfedebilirsiniz.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”54″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim:
Cami Cedid Kıbrıs Cad. No:20
Bayramiç/ÇANAKKALE
Telefon: 0286 773 51 51

Paylaş:

Varol Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bayramiç

Bayramiç

Bayramiç, Biga yarımadasının orta bölümünü oluşturmaktadır. 38-40° kuzey enlemleri ile 26-28° doğu boylamları arasında yer alır, denizden 100-76 m. yükseklikteki yarı dağlık bir alan üzerine...
Bayramiç Haberleri
Çanakkale İlçeleri