Vitis Hotel

03 Temmuz 2018 Vitis Hotel

Bozcaada otelleri arasında bulunan Vitis Hotel iskeleye ve Bozcaada meydanına yürüme mesafesinde bulunmakta. Dokuz odalı tesisis özellikle temizliği ile gözleri üzerine çekmekte. Odaların oldukça geniş ve ferah olması oteli popüler kılıyor.

Ziyaretçilerine Bozcaada’da kaliteli ve doyururcu zaman geçirmeleri, çevre destinasyonları keşfetmeleri ve rahat ulaşım imkanları kullanmalarına yardımcı olmaya hazır olan tesis eski bir ev yıkılarak Cumbalı bina şeklinde.

Tüm odalarında tv, saç kurutma makinesi ve buzdolabı bulunmaktadır. Ayırca her oda özel banyo ve tuvalete sahip. Konforunuz adına terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.Bazı odalarında oturma alanı mevcut olduğu gibi bazı odaları da deniz ya da şehir manzaralıdır.

Otelin her odasının ismi bulunmakta. Tıpkı kendi çocuklarına isim verir gibi odalara isim veren tesis işletmecileri bir aile. Tesis aile tarafından yönetilmekte.

Adres

Alaybey Mahallesi, Boruzan Sokak, No. 11 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

+90 (545) 324 10 16

Paylaş:

Vitis Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri