02 Aralık 2023 Cumartesi

Yeldeğirmeni Otel Bozcaada

22 Eylül 2018 Yeldeğirmeni Otel Bozcaada

Yeldeğirmeni Otel, Bozcaada Merkez’de hizmet vermektedir. Her sabah otelde yöresel lezzetler, sıcak hamur işleri ve sınırsız çay içeren kahvaltı menüsü servis edilmektedir.

Bozcaada Kalesi ve deniz manzarasına sahip olan tesisin tüm odaları ferah ve aydınlık bir şekilde dekor edilmiştir. Beyaz rengin hakim olduğu her oda da klima standart olarak yer almaktadır. Konukların konuklama birimlerinde eğlenceli zaman geçirebilmeleri için televizyon bulunmaktadır. Mini bar tüm odalarda bulunmakta.

Banyo terlikleri ve havlular tüm odalarda tesis tarafından temin edilmiştir. Tüm odalarındaki duşlu özel banyolar ücretsiz duş ürünleri ile donatılmıştır.

Bozcaada feribot iskelesi tesise araç ile on dakikalık uzaklıktadır. Bozcaada Kalesi ile araç ile on beş dakikalık uzaklıktadır. Otele özel araçları ile gelen misafirler için otopark alanı ücretsizdir. Tüm oda ve ortak kullanılan alanlarda kablosuz internet ağı bulunmaktadır

Adres
Alaybey Mahallesi Değirmenler Sokak No: 32 Bozcaada /Çanakkale

İletişim
0530 351 39 02

Paylaş:

Yeldeğirmeni Otel Bozcaada Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri