28 Eylül 2023 Perşembe

Yellow Rose Pansiyon

18 Eylül 2018 Yellow Rose Pansiyon

Çanakkale Merkez’de bulunan Yellow Rose Pansiyon, 1989 senesinden bugüne merkezi bir konumda hizmet vermektedir. Konum itibarı ile trafiğe kapalı bir sokakta yer alan pansiyonda, ziyaretçileri oldukça sakin bir konaklama beklemektedir. Ayrıca tesis sokağında kafe ve ev yemeklerinin servis edilen restoranlara bir kaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Yellow Rose Pansiyon’un klimalı ve özel banyolu konaklama birimlerinde misafirlerin ihtiyaçları ön planda tutulmaktadır. Bahçee ve şehir manzarasına sahip olan konaklama birimleri banyo, tuvalet, oturma alanı, klima ve çalışma masası ile donatılmıştır. Banyolarda saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo ürünleri temin edilmektedir. Pansiyon genelinde ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

Yellow Rose Pansiyon’da her sabah açık büfe sabah kahvaltıları servis edilmektedir. Tesis Çanakkale Saat Kulesi’ne iki dakika, feribot iskelesine ise üç dakikalık yürüme uzaklığında yer almaktadır.

Yellow Rose Pansiyon’u özel araçları ile ziyaret eden konuklar araçlarını ücretsiz olarak tesis bahçesine park edebilmektedir.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi, Yeni Sokak No. 5 Çanakkale Merkez

İletişim

0544 804 12 34

Paylaş:

Yellow Rose Pansiyon Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri